Contact

Algemeen
Scouting Altenagroep
Rijksstraatweg 105
4254XC Sleeuwijk (Alleen bezoekadres)
Scouting@altenagroep.nl
IBAN: NL60 RABO 0368 7554 36
 
 

Correspondentieadres:
Halve Maan 6
4207 BE  GORINCHEM

Bestuur
Jordy Dijkshoorn (Voorzitter)
jordy@altenagroep.nl

06 - 339 70 565

 

Bevers (5-7 jaar)
Hendrik-Jan vd Spoel
06-26504158
Bevers@altenagroep.nl

Blauwe Vogels (Verstandelijke beperking)
Ilona van Maastricht
06-46307864

Welpen Mowgli-horde (7-11 jaar)
Vincent van Hiele
06-51200626
Mowglihorde@altenagroep.nl

Welpen Shanti-horde (7-11 jaar)
Dewi Bure
06-31515722
Shantihorde@altenagroep.nl

Waterscouts (10-14 jaar)
Paul Arkesteijn
06-45452049
Waterscouts@altenagroep.nl

Landscouts (10-15 jaar)
Jouke Jumelet
06-47279059
Landscouts@altenagroep.nl

Waterexplorers (14-18 jaar)
Leon de Hoogh
06-24976978
Waterexplorers@altenagroep.nl

Landexplorers (15-18 jaar)
Arjan Quartel
06-12759694
Landexplorers@altenagroep.nl

Roverscouts (18-21 jaar) 
Arjan Quartel 
06-12759694
RoverScouts@altenagroep.nl
Plusscouts (21+)

Vertrouwenspersoon
Mariëlle Kieboom
marielle.kieboom@telfort.nl
06-51663300

Info: Vertrouwenspersoon

 

Aanmelden en meedraaien

Als je nieuwsgierig bent en een keertje wil komen kijken bij ons kan dat!
Onder het kopje "meedoen" wordt per speltak beschreven wanneer en waar we draaien. Het beste is om van te voren even contact op te nemen met de contactpersoon van de speltak.

Voor algemene vragen, of welke speltak het beste bij je past kun je een e-mail sturen naar Scouting@altenagroep.nl.